Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodně technický zástupce pro pobočku v Praze

referenční číslo: 2000246827 | aktuálnost: 17.06.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho významného klienta, přední českou společnost, která se zabývá výrobou a prodejem oken, dveří a venkovního stínění, zastřešuje také služby jako výměnu a montáže, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodně – technického zástupce pro pobočku v Praze.

Náplň práce:

  • prezentace a prodej otvorových výplní (PVC, ALU, dřevo), venkovního stínění a příslušenství
  • aktivní komunikace se stávajícími a novými zákazníky (B2B, B2C), spolupráce s projektanty, stavbyvedoucími apod.
  • práce v kanceláři, v terénu a na stavbách
  • zaměřování otvorových výplní, řešení technických detailů – k dispozici technické oddělení na centrále

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického nebo stavebního směru
  • praxe v „okenním“ oboru nebo stavebním oboru nebo v obchodním oboru
  • spolehlivost, osobní zodpovědnost, flexibilitu, samostatnost
  • obchodní talent, osobní a místní znalost
  • komunikativní osobnost
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • stabilní zázemí rodinné firmy, která působí na trhu více jak 30 let (od roku 1992), má vlastní výrobu otvorových výplní z PVC, ALU a dřeva
  • moderní kancelář s asistentkou (Ulice Práčská - Záběhlice)
  • služební automobil, notebook, telefon
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • technické a produktové školení
  • systém zaměstnaneckých výhod (příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, auto k soukromím jízdám)
  • motivační mzdové ohodnocení (základní mzda + provizní složka z obchodních případů)
  • mzdové ohodnocení dle množství obchodních případů – průměrně 40 000 až 80 000 Kč hrubé mzdy za měsíc
  • kariérní růst
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce: Praha (region střední Čechy)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 40 000 - 80 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup, Reality

Profese: account manager, key account manager, obchodní ředitel/manažer, obchodní zástupce

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů