Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodně-technický zástupce pro elektro produkty

referenční číslo: 54311 | aktuálnost: 18.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Rodinná firma se sídlem v Brně, která má přes 20 let zkušeností jako přední dodavatel techniky a komponent pro průmyslovou a domovní automatizaci, hledá nového člena do týmu obchodních zástupců. Jako Obchodně-technický zástupce se budete věnovat obchodní činnosti s elektrotechnickými produkty firmy, budování nových a upevňování stávajících obchodních vztahů na území celé České republiky.
Správa a rozšiřování stávajícího portfolia zákazníků. Aktivní vyhledávání a získávání nových klientů. Cestování za klienty a dodavateli po ČR a občasně na Slovensku. Účast na veletrzích a podnikových akcích. Vzdělávání zákazníků o produktech. Vykonávání administrativních úkolů spojených s obchodní činností.

Požadujeme

Alespoň SŠ elektro vzdělání Praxe na obdobné pracovní pozici Komunikativní úroveň anglického jazyka Řp.sk.B skrz cestování za klienty/zákazníky

Nabízíme

Firemní automobil Extra týden dovolené Motivační odměňování podle obchodních výsledků a věrnostní programy Firemní kurzy angličtiny Příspěvek na stravování a také fitness ve firmě Stabilní pracovní poměr na hlavní pracovní smlouvu Řada firemních sportovních a kulturních akcí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup