Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně technický zástupce Plzeňský a Jihočeský kraj

referenční číslo: 53288 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, který je distributorem produktů a služeb pro průmyslovou údržbu a opravy, nyní hledáme samostatného Obchodně technického zástupce. Pokud hledáte novou pracovní výzvu v obchodování s technickými produkty, neváhejte nám zaslat Váš životopis.
samostatná obchodní činnost péče o stávající zákazníky akvizice nových zákazníků příprava podkladů pro obchodní jednání uzavírání obchodních smluv · tvorba cenových nabídek pro zákazníka možnost cenového vyjednávání s dodavateli

Požadujeme

zkušenosti s obchodní činností dobrý technický background alespoň částečná znalost sortimentu (ložiska, těsnění, řemeny, hydraulika, převodovky atd.) ŘP sk. B, aktivní řidič

Nabízíme

práci s prestižními zákazníky z řad velkých výrobních společností základní mzda + kvartální bonusy služební vůz i pro soukromé účely stravenky multisport / flexipassy 25 dní dovolené příspěvek na penzijní připojištění
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup