Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně/technický zástupce (od 40.000 Kč)

referenční číslo: 25903 | aktuálnost: 24.02.2017

Jobs Contact

Náplň práce

jsme prosperující belgická společnost DHOLLANDIA s.r.o. s pobočkou v Nupakách u Prahy, jejíž hlavní činností je prodej, montáž a servis originálních zvedacích plošin.
Jste manuálně zručný a technicky zaměřený, máte snahu se učit novým věcem a posouvat věci dopředu? Je pro Vás důležitý spokojený zákazník a menší kolektiv?

  • příjem a předání zakázky
  • komunikace se zákazníkem
  • sjednávání a plánování termínů zakázky
  • předběžná kalkulace ceny práce, náhradních dílů a příslušenství
  • tvorba servisní zakázky a její administrativní zpracování
  • zodpovědnost za kvalitu a dodržení termínu zakázky
  • vyřizování reklamací a záručních oprav
  • vytváření cenových nabídek oprav
  • technická podpora pro zákazníky
  • operativní pomoc při montážích

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • praxe v autoopravárenství (autoelektrika, hydraulika) je výhodou
  • znalost Aj
  • znalost práce na PC, uživatelská MS Office
  • řidičský průkaz sk.B
  • zodpovědnost, samostatnost a pečlivost
  • dobré organizační a obchodní dovednosti
  • časová flexibilita, komunikativnost a profesionální vystupování
  • zákaznicky orientovaný přístup

Nabízíme

  • práci na HPP v malém kolektivu
  • dlouhodobou spolupráci
  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost seberealizace
  • nástup možný ihned

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita