Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně technický zástupce (až 50 tisíc + částečný home office)

referenční číslo: 52884 | aktuálnost: 05.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme kolegu (či kolegyni), který umí chodit v obchodu a nehledá čistě "jezdící" pozici. Budete v kontaktu s našimi zákazníky, pokusíte se nacházet nové akvizice a občas (cca 2-3krát do měsíce) vyrazíte na schůzky s klienty (ČR nebo EU). Nabízíme dobrou mzdu, benefity a skvělou firemní atmosféru. Pošlete nám životopis.
Péče o stávající zákazníky Akvizice nových klientů Práce zejména z kanceláře Obchodní cesty (občas)

Požadujeme

Máte praxi z obchodu Mírně se domluvíte anglicky ŘP. sk. B (Technické zaměření je bonus)

Nabízíme

Mzda až 50 tisíc 13. plat 5 týdnů dovolené Pružná pracovní doba Možnost částečného home office (2 dny/týden) Firemní notebook i telefon Příspěvky na stravování
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup