Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně technický zástupce

referenční číslo: 53386 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Naše firma sestavuje hydraulické a pneumatické těsnicí prvky, pneumatické systémy a jednoúčelové stroje. Hledáme kolegu na pozici obchodně technického zástupce, aby nám pomohl s rozvíjením obchodních vztahů se zákazníky.
Obchodně technický zástupce umí poskytnout odborné poradenství na naší specializované prodejně. prohlubuje a pečuje o vztahy se stávajícími i novými klienty. Kromě toho vás na této pozici čeká i: práce v interním systému péče o stávající zákazníky vyhledávání nových zákazníků a prohlubování obchodních vztahů tvorba nabídek jednání s dodavateli a tvorba poptávek práce s interním informačním systémem prezentace společnosti v přiděleném regionu, zvyšování povědomí o společnosti dodržování obecných firemních standardů, ISO procesů a bezpečnostních směrnic spolupráce s týmem

Požadujeme

Vyznáte se v oboru, ve kterém jsme špička, ale zároveň máte obchodního ducha – schopnost technické orientace v poskytovaných produktech a službách je u nás hodně důležitá. Naši obchoďáci se stále zajímají, jestli je u nás něco nového, aby vždy dokázali našim klientům nabídnout vše, co naše firma umí. Je vám vlastní snaha pochopit potřebu zákazníka a nabídnout optimální řešení. Dalšími nezbytnostmi jsou: Střední škola ve strojním oboru, nebo nadšení a praxe Ochota cestovat po jihomoravském kraji za klienty a k tomu potřebný řidičský průkaz skupiny B. Umět se domluvit anglicky (angličtinu máte přibližně na úrovni A2 / B1). Praxe s administrativou, kvůli orientaci v interním systému Komunikativnost, vstřícnost a příjemné vystupování, protože vás čeká spolupráce nejen s kolegy, ale i se zákazníky a dodavateli.

Nabízíme

Odměny ke mzdě Příspěvek na dovolenou Stravenková karta Týden dovolené navíc Firemní automobil, který máte k dispozici i mimo pracovní dobu. Firemní telefon a notebook Zvýhodněný tarif i pro rodinu Školení a další firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (64)