Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně - technický zástupce

referenční číslo: 53354 | aktuálnost: 25.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám obchodníka s talentem či praxí, technicky zaměřeného, se znalostmi v oboru strojírenství (nástroje, formy, zakázkové obrábění kovů apod.). Pokud Vás láká práce pro českou společnost, hledáte stabilní zázemí a podporu, zároveň máte tah na branku a dokážete samostatně působit ve svěřeném regionu, pak jste náš člověk! Vaším revírem bude Plzeňský, Jihočeský a částečně i Karlovarský kraj, v portfoliu nabízených produktů budete mít zejména přesné normalizované díly pro nástrojárny. Náplň práce: péče o stávající zákazníky, rozvoj odebíraného portfolia vyhledávání nových obchodních příležitostí příprava obchodních nabídek, tvorba návrhu řešení spolupráce s technickou podporou a obchodní referentkou práce v terénu + HO + porady a setkání v sídle společnosti

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání dobrý technický background praxe na pozici ve strojírenství schopnost navrhovat řešení na míru řp. B samostatnost a spolehlivost ochota cestovat

Nabízíme

kompletní zaškolení fixní mzdu + kvartální odměny vánoční prémie 25 dnů dovolené služební automobil i k soukromý účelům příspěvek na penzijko či dovolenou a další benefity... Pokud Vás pozice zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj, Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl