Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodně-technický zástupce

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 21816520746 | aktuálnost: 01.05.2024

AKNEL Group a.s.

Upřesňující informace

Místo výkonu práce: Pardubický kraj
NÁPLŇ PRÁCE: zajištění obchodně technických požadavků dle zákazníků v oblasti průmyslových maziv a technologických zařízení
POŽADAVKY: technické znalosti v oblasti průmyslových maziv výhodou, obchodní dovednost průbojnost, technické vzdělání, znalost v oblasti strojírenství, schopnost komunikace u zákazníků, ŘP sk B, ochota cestovat
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: česká rodinná společnost, mobilní telefon/PC/tablet, osobní vozidlo

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Místo pracoviště: Strkovská 1, Planá nad Lužnicí, 39111

Region: Jihočeský kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity