Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodně technický referenti

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28940520749 | aktuálnost: 28.04.2024

K.T.O. International spol. s r.o.

Upřesňující informace

Janeček Michal, tel.: 737 237 774, e-mail: m.janecek@kto.cz
Pracovní náplň: Prodej a technické poradenství, zpracování objednávek, koordinace zakázek, logistické plánování, vedení skladového hospodářství, obchodní jednání se zákazníky, zpracování cenových nabídek.
Požadujeme: SŠ vzdělání, samostatnost, příjemné a profesionální vystupování, praxe či znalost sortimentu TZB nebo jiného technického zaměření výhodou, znalost práce na PC, znalost programu HELIOS výhodou, řidičský průkaz "B"

Práce v malém kolektivu stabilní společnosti, jednosměnný provoz, průběžné vzdělávání v oboru, stravenkový paušál, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění, pracovní poměr na dobu neurčitou

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Nad Vršovskou horou 88/4, Praha, 10100

Region: Praha

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita