Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchodně technický pracovník/pracovnice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29372780782 | aktuálnost: 06.06.2024

Bratři Wilhelmové - TOPAS, spol. s r.o.

Upřesňující informace

Kontaktní osoba Korsa Jaroslav Ing., tel.: 737 829 903, e-mail: j.korsa@bw-topas.cz

Náplň práce: příprava cenových nabídek
Požadujeme: znalost čtení výkresové dokumentace, znalost práce v MS OFFICE, základní znalost cizího jazyka - angličtina, němčina, dobré komunikační schopnosti, zodpovědnost, samostatnost, řidičský průkaz sk.B
Nabízíme: podnikové stravování, prémie, mimořádné odměny

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: základní znalost
základní znalost

Požadujeme

Práce s PC Práce s PC - textový editor (Word) Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Mlýnská 968/14, Prostějov, 79601

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita