Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně technická podpora elektro - vhodné pro absolventy

referenční číslo: 48229 | aktuálnost: 21.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nadšence pro moderní technologie! Mladý tým přijme do svých řad motivovaného kandidáta, který se domluví anglicky nejen ke zvládnutí zaučení v zahraničí, ale i pro denní využití v komunikaci se zahraničními partnery. Čeká Vás skvělá příležitost v malé, inovativní mezinárodní společnosti a možnosti pro váš budoucí kariérní i osobní růst.
Technická podpora zákazníkům i firemním partnerům (vše z pohodlí kanceláře) Návrhy a plánování možných zlepšení a řešení funkcí elektroinstalací Programování v interním softwaru pro chytré domácnosti Testování produktů, nastavení softwarových aktualizací Obchodní podpora i provádění odborných školení pro partnery

Požadujeme

Min. SŠ vzdělání elektro směru – nadšené absolventy rádi zaučíme Zájem o moderní technologie a IT Vášeň pro inovace v oblasti elektroinstalací Komunikační schopnosti a obchodní ducha Znalost angličtiny min. B1+ s ochotou se vylepšovat Vyhláška 50/1978 Sb. výhodou

Nabízíme

Zázemí moderní společnosti rodinného typu s nadšeným týmem změnit svět Špičkové znalosti a zkušenosti v oboru Zaučení v zahraničí Průběžná odborná školení a následné možnosti růstu Zajímavé mzdové ohodnocení 5 týdnů dovolené Team buildingové akce Dotované stravování
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, IT - prodej a služby, Obchod, prodej, nákup, Ostatní