Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně-produktový manažer v oblasti tepelných čerpadel

referenční číslo: 39747 | aktuálnost: 09.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do společnosti, zabývající se výrobou tepelné techniky, hledáme obchodně-produktového manažera!  Máte obchodního ducha, tah na branku a zkušenost s tepelnými čerpadly? Pokud ano, možná je toto příležitost právě pro vás!
Podpora prodeje produktů v oblasti tepelných čerpadel Komunikace s mateřskou společností a s externí i interní prodejní sítí Příprava technických podkladů a podkladů pro marketingovou komunikaci Spolupráce s obchodním týmem Analýza trhu v dané oblasti

Požadujeme

SŠ/VŠ, nejlépe technický obor Zkušenosti s tepelnými čerpadly podmínkou! Perfektní komunikační, organizační a prezentační dovednosti ŘP sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme

Firemní automobil, iPhone, iPad/notebook i k soukromému užívání Firemní akce (letní grilování atd.) Multisport karta Týden dovolené navíc Příspěvek na stravování, příspěvek na životní či penzijní připojistění (po 1 roku ve společnosti) Možnost odpočinku v relax zóně V pátky končíme brzy!
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Česká republika

Obor: Obchod, prodej, nákup