Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obchoďák | svařovací technika

referenční číslo: 52513 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám energického a vášnivého jedince, který se připojí k týmu našeho klienta jako obchodní zástupce! Tato role představuje jedinečnou příležitost pro rozvoj kariéry v oblasti svařovací techniky ve firmě s dlouholetou tradicí a přátelskou pracovní atmosférou.
Získávání hlubších znalostí o produktech a službách z našeho rozsáhlého portfolia (24 produktových skupin) Péče o stávající zákazníky, aktivní komunikace a osobní schůzky, aktivní vyřizování jejich individuálních požadavků Aktivní vyhledávání a oslovování potenciálních zákazníků s cílem rozšířit naše obchodní možnosti Identifikace a rozvoj obchodních příležitostí s cílem maximalizovat obchodní potenciál zákazníků Předkládání inovativních řešení a poutavých prezentací našim zákazníkům Poskytování komplexního poradenství a podpory našim klientům

Požadujeme

SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru Předchozí zkušenosti na obdobné pozici jsou nezbytné (ideálně prodej technického produktu) Znalost práce s PC, zejména MS Office Platný řidičský průkaz sk. B Výborné komunikační dovednosti a profesionální vystupování Schopnost samostatného plánování a orientace na dosažení výsledků Ochota učit se novým věcem

Nabízíme

Práce ve společnosti s dlouholetou tradicí a příjemnou pracovní atmosférou Perspektivní zaměstnání s možností kariérního postupu Flexibilní pracovní doba a možnost homeoffice Podpora profesního a osobního rozvoje Příspěvek na stravování a vitamínové balíčky Účast na teambuildingových akcích Free days a sick days nad rámec zákonné dovolené (celkem +10 dní) Příspěvek na penzijní spoření Přístup k firemní knihovně
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup