Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Obch. konzultant - interiéry, neomezené bonusy, auto #TwjYB

referenční číslo: 66212a5d3a5a85d1c36b8255 | aktuálnost: 01.05.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Jste komunikativní, technicky zaměřený/á, máte estetické cítění, zkušenosti v oblasti obchodu/prodeje, a ovládáte angličtinu? Pak se nám určitě ozvěte, pro inovativní interiérovou společnost hledáme nového kolegu do malého týmu na obchodní pozici! Pokud se nebojíte akvizovat nové zákazníky a zajímají Vás interiérová řešení, pak je tato pozice přímo pro Vás! Hledáme juniory i seniory, na oplátku nabízíme motivující mzdu dle zkušeností, auto i k soukr. účelům, vlastní organizaci náplně práce a jiné bonusy.
Náplň práce:
- akvizice nových klientů a projektů, osobní schůzky
- péče o stávající klienty
- příprava prezentací a nabídek
- prodej komplexních služeb a řešení a dohled nad jejich realizací
- interiérové poradenství
- vedení projektů pro nejvýznamnější české i zahraniční firmy
- spolupráce s prodejním, logistickým oddělením a týmem architektů

Požadujeme

- estetické cítění a technické zaměření
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni - schopnost prezentace a jednání se zahr. klienty
- zkušenost z obdobné pozice
- profesionální vystupování, komunikační dovednosti, orientaci na výsledky

Nabízíme

- motivující práci, která vám umožní podílet se na zajímavých projektech
- atraktivní mzdu, skládající se z fixní a variabilní složky vyplácené měsíčně, jejíž výši ovlivňujete vy sami
- služební automobil i k soukr. účelům
- příspěvek na sportovní aktivity (Multisport karta)
- sick days
- notebook + mobilní telefon
- slevy na produkty u spolupracujících dodavatelů

Mzda: 30 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair, Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita