Typ nabídky

Minimální mzda

Noční úklid supermarketu - 20.3.2023

referenční číslo: 43324 | aktuálnost: 20.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme brigádníky na jednorázovou brigádu do supermarketu v Rožnově pod Radhoštěm.
Jedná se o noční úklid supermarketu - věnovat se budete např. mytí a čistění podlah, regálů, obkladů. Všechny úklidové prostředky dostanete, s sebou jen sváču a dobrou náladu. Brigáda probíhá v noci 20.3.2023 od 21:30 – do cca 05:00 hod

Požadujeme

Brigáda je vhodná pro každého nad 18 let.
Spolehlivost - na domluvenou brigádu dorazíte.

Nabízíme

120Kč/hod Více volných míst! Možnost spolupráce na dalších úklidech. Super kolektiv.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 120 - 120 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda