Typ nabídky

Minimální mzda

Noční recepční

referenční číslo: 620f9571739d226c1572f032 | aktuálnost: 03.04.2024

Clarion Hotel Prague Old Town****

Patříme pod rychle rostoucí hotelovou společnost CPI Hotels, s.r.o. a nyní hledáme do přátelského týmu v hotelu Clarion Hotel Prague Old Town na Praze 1 usměvavého, komunikativního a spolehlivého kolegu.

Náplň práce

  • zajištění plynulého chodu recepce
  • vyřizování administrativy, telefonátů, mailů
  • komunikace s hosty
  • noční audit

Požadujeme

  • znalost českého a anglického jazyka
  • samostatnost
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • trestní bezúhonnost
  • znalost "Protelu" výhodou
  • dodatečné zaškolení je samozřejmostí

Nabízíme

  • stabilní pracovní prostředí
  • práci v příjemném prostředí 4* hotelu
  • přátelský a příjemný kolektiv
  • systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce, zvýhodněné ubytování, možnost cestovat v síti hotelů společnosti zdarma)

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Hradební 768/9, Praha 1, 110 00

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: recepční

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita