Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Noční recepční

referenční číslo: 1F6181D3 | aktuálnost: 28.08.2023

Clarion Congress Hotel Prague*****

Do jednoho z největších kongresových hotelů v ČR Clarion Congress Hotel Prague hledáme nové posily do týmu recepce noční směny na hlavní pracovní poměr.

Není nutná předchozí zkušenost z recepce, vše vás rádi naučíme.

Těšíme se na vás :)

Noční recepční

Náplň práce

* check-in a check-out hostů
* komunikace s hosty na denní bázi
*administrativa spojená s chodem hotelové recepce

Požadujeme

* min. SŠ vzdělání
* aktivní znalost ČJ , AJ + další jazyk výhodou
* flexibilita a pečlivost
* výborné komunikační schopnosti
* vykonávání denních i občas nočních směn

Nabízíme


* pozice je vhodná i pro studenty a absolventy
* zázemí české společnosti CPI Hotels, a.s.
* přátelský  kolektiv 
* možnost profesního růstu
* široká nabídka benefitů (karta Multisport za zvýhodněnou cenu, kvartální odměny, možnost cestování po hotelích V ČR i zahraničí v rámci společnosti CPI Hotels, a.s., příspěvky na penzijní a životní připojištění, jazykové kurzy, jazykové zkoušky) 


Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Český

Místo pracoviště: Freyova 33, Praha 9, 19000

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: recepční

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Provize z prodeje, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování

Vhodné pro: Absolventy, Studenty