Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nástrojaři

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27341100747 | aktuálnost: 15.05.2024

TOOL TECH CZ, s.r.o.

Nástrojaři

Upřesňující informace

NÁSTROJÁŘI
POŽADUJEME: Vzdělání ve strojírenském oboru + praxe. Dobrou komunikaci a spolupráci v kolektivu. Zkoušky jeřábník/vazač (možnost dalšího rozvoje). Řidičský průkaz B.
NÁPLŇ PRÁCE: Montáž a optimalizace lisovacích nástrojů pro tváření plechů, kontrolních přípravků a měřidel.
NABÍZÍME: Příspěvek na stravování, dopravu, mobilní tarif, firemní akce.
PRVNÍ KONTAKT: Paní Ing. Renáta Obadalová, telefonicky (v pracovní dny 7-15 h.) na čísle: 733 727 802, nebo emailem na adresu: renata.obadalova@tooltechcz.com
ov.e.29.4.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Obsluha stavebních strojů - průkaz jeřábníka Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo pracoviště: 608, Jablůnka, 75623

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity