Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nástrojař - volné víkendy!

referenční číslo: 54785 | aktuálnost: 15.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme šikovného nástrojaře do výrobní společnosti na Opavsku, sjízdné i z Ostravy. Pokud máte praxi na pozici nástrojaře a poohlížíte se po změně, neváhejte nám o sobě dát vědět, ozveme se co nejdříve!
Demontáž a montáž lisovacích nástrojů Čištění a oprava lisovacích nástrojů Tvarování, leštění a konečná úprava Měření pomocí standardních měřicích přístrojů Práce v třísměnném režimu (volné víkendy)

Požadujeme

Praxe na obdobné pozici Znalost čtení výkresové dokumentace Znalost práce s měřidly (kalibr, mikrometr, posuvné měřidlo atd.) Manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, smysl pro detail

Nabízíme

Nadstandardní příplatky za práci na odpoledních a nočních směnách Možnost odborného vzdělávání a kariérního růstu Docházkový bonus až 12 000 Kč/rok Příspěvek na penzijní připojištění Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů za rok) Příspěvek na stravování Nástup možný ihned Pracovní smlouva na 1 rok, s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba