Typ nabídky

Minimální mzda

Nástrojář v Mošnově

referenční číslo: 52612 | aktuálnost: 30.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Vstupte do světa příležitostí a dynamiky nástrojářského průmyslu! Hledáme zručné nástrojáře, kteří touží po nových výzvách a profesním růstu. Nástup je ihned do kmene firmy!
Vaším úkolem bude příprava a montáž forem Ošetřování a údržba forem Práce ve třísměnném provoze

Požadujeme

SŠ s vyučením Manuální zručnost, spolehlivost a pečlivost Praxe na podobné pozici Svářečský kurz je výhodou

Nabízíme

Mzda 35.000 – 45.000 Kč + příplatky dle ZP Příspěvek na penzijní připojištění (1 100 Kč) Náborový příspěvek (10 000 Kč) Příspěvek na multisport kartu Hodnocení zaměstnance 25 dnů dovolené Věrnostní bonusy Příspěvek na dopravu Odměna za aktivitu a za doporučení nového zaměstnance Příplatky za přesčas a ve státní svátek Příspěvek na stravování Smlouva na HPP Víkendy volné
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl