Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nástrojář se super výplatou a dovolenou navíc

referenční číslo: 54645 | aktuálnost: 03.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Společnost specializující se na výrobu a povrchovou úpravu plechových výrobků rozšiřuje svůj tým o nástrojáře. Přidej se i ty k nám a buď součástí našeho úspěchu.
Montáž nových nástrojů pro plošné stříhání a tváření plechů Převážně montáž postupových nástrojů a nástrojů pro ruční zakládání Montáž svařovacích a kontrolních přípravků Optimalizace a odlaďování nástrojů Údržba nových nástrojů v sériové výrobě

Požadujeme

SOU strojírenské, nejlépe obor nástrojař Praxe v oboru montáže nebo údržby lisovacího nářadí výhodou Schopnost práce s technickou dokumentací Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

Finanční ohodnocení v závislosti na odborných schopnostech a dosavadní praxi Nástup přímo pod kmen Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání v oboru Stravenky, poukazy 22 dní dovolená + 3 dny zdravotní dovolená Firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl