Typ nabídky

Nástrojář – mzda od 33 000 Kč

referenční číslo: 52740 | aktuálnost: 05.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do firmy v Šenově u Nového Jičína zabývající se výrobou a povrchovou úpravou plechových výrobků pro automotive hledáme nové kolegy na pozici nástrojář. Pokud chceš být součástí naší firemní rodiny a chceš se dále rozvíjet, hledáme právě tebe!
Montáž nových nástrojů pro plošné stříhání a tváření plechů Převážně montáž postupových nástrojů a nástrojů pro ruční zakládání Montáž svařovacích a kontrolních přípravků Aktivní účast na optimalizaci a odlaďování nástrojů Následná údržba nových nástrojů v sériové výrobě

Požadujeme

SOU strojírenské, nejlépe obor nástrojář, případně alternativní vzdělání v příbuzném oboru Schopnost práce s technickou dokumentací Praxe v oboru montáže nebo údržby lisovacího nářadí výhodou Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

Motivující finanční ohodnocení dle odborných schopností a dosavadní praxi Odměnu za docházku Stravenky 2x ročně odměna formou Flexipass Možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání v oboru Stabilní zázemí v rodinné firmě s tradicí Přátelské prostředí Bonus k životnímu jubileu Firemní akce Nástup přímo do kmene
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 33 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba