Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nástrojař forem na vstřikování plastů - SENIOR

referenční číslo: 53738 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

preventivní údržba forem na vstřikování a vyfukování plastů operativní údržba forem vedení dokumentace forem a skladu forem práce na konvenčních obráběcích strojích (soustruh, frezka, bruska) výroba drobných přípravků dle technických výkresů

Požadujeme

min. vyučen ve strojírenském oboru (nástrojař, mechanik, mechatronik, zámečník apod.) schopnost čtení technických výkresů a práce na PC praxe v údržbě vstřikovacích forem alespoň 5 let praxe! ochota pracovat ve dvousměnném pracovním režimu

Nabízíme

zajímavé projekty a samostatnou práci odpovídající mzdu a k ní až 5000 Kč prémií navíc dle dosažených výsledků odborná školení a možnost osobního rozvoje 5 týdnů dovolené peněžitý příspěvek na stravování příspěvky na dopravu do zaměstnání firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba