Typ nabídky

Minimální mzda

Nástrojař | bez nočních směn | zajímavé benefity

referenční číslo: 53339 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do nástrojárny hledáme šikovného a spolehlivého kolegu pro údržbu a montáž forem. Pokud máte vzdělání či praxi v oboru, hledáte nové pracovní uplatnění v hezkém a hlavně rodinném prostředí a vyhovuje Vám dvou směnný režim (ranní/odpolední), pak hledáme právě Vás! Pozice je vhodná i pro absolventy.
údržba forem z lisovny a horkých systémů montáž nových forem dle výkresů (navařování a broušení) oprava poškozených, nefunkčních forem a horkých systémů

Požadujeme

SOU/SŠ vzdělání v oboru strojírenství nebo praxe na podobné pozici orientace ve výkresové dokumentaci pečlivost a manuální zručnost ochota pracovat na 2 směny

Nabízíme

5 týdnů dovolené příspěvek na stravování jazykové kurzy příspěvek na penzijko příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity (fitness aktivity/masáže atd.) výbornou kávu zdarma na pracovišti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl