Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nástrojař | pěkné benefity | vhodné i pro absolventy

referenční číslo: 54478 | aktuálnost: 28.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte nové pracovní uplatnění v zázemí stabilní společnosti? Láká vás pozice nástrojaře, ale nemáte předchozí zkušenosti a technická dokumentace je pro vás prozatím oříšek? S tím si poradíme! Do kmene týmu výrobní společnost právě hledáme nejen šikovné absolventy se zájmem o obor, ale také zkušenější kolegy, kteří se chtějí odborně posunout.
hlavní náplní práce je údržba a výměna nástrojů podle plánovaného harmonogramu budete úzce spolupracovat s mistrem výroby podílet se spolu s ostatními kolegy na složitějších opravách nástrojů a zařízení provádět drobné kontroly stojních zařízení pracovat ve 3 směnném provozu s volnými víkendy

Požadujeme

praxe na obdobné pozici/ vzdělání v oboru ochota pracovat ve směnném režimu manuální zručnost, technické myšlení a spolehlivost znalost technické dokumentace výhodou

Nabízíme

příplatky (směnnost, přesčasy, prémie) příspěvek na stravování příspěvek na penzijní připojištění roční bonusy firemní akce věrností bonusy možnost kariérního posunu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 31 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl