Typ nabídky

Minimální mzda

Nastartujte svou kariéru v HR | Náborové centrum

referenční číslo: 53324 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Cítíte se při komunikaci s lidmi jako ryba ve vodě a vždy vás lákal nábor zaměstnanců? Máte předchozí zkušenosti s call centrem, zákaznickým servisem či náborem zaměstnanců? Pokud se chcete naučit, co vše za náborovým procesem stojí a baví vás používání nových technologií, tak hledáme právě vás! U nás budete mít možnost se neustále kariérně posouvat. Dejte nám o sobě vědět a pojďte s námi pracovat na nových a zajímavých projektech!
tvorba atraktivních inzerátů a předvýběr uchazečů aktivní vyhledávání a oslovování vhodných kandidátů dle specifik klienta, selekce a komunikace s kandidáty práce s kandidáty obsluha příchozích hovorů úzká spolupráce s náborovým týmem a lokálními pobočkami naší firmy

Požadujeme

jste komunikativní, akční osobnost s obchodním duchem máte předchozí zkušenosti se zákaznickým servisem, aktivním telefonováním na call centru nebo náborem zaměstnanců angličtinu na úrovni B2 výhodou – můžete ji využít při komunikaci s kandidáty po telefonu

Nabízíme

nabízíme spolupráci na DPČ možnost flexibilní pracovní doby možnost částečného Home Office (po zaučení) kariérní růst v oblasti HR vzdělávací kurzy a školení služební notebook a telefon ...a mnoho dalšího...
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Personalistika, HR

Pracovní poměr: Brigáda