Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nákupčí | strojírenství

referenční číslo: 54081 | aktuálnost: 05.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do týmu operativního nákupu hledáme schopného nákupčího, který se alespoň základně orientuje v technické dokumentaci, dorozumí se anglicky a nebojí se řešit nenadálé situace.
Objednávání materiálů pro výrobu Vyhodnocování cenových nabídek od dodavatelů Denní komunikace s dodavateli v angličtině Řešení reklamací Zpracování dokumentace pro plánování výroby Čtení technické dokumentace

Požadujeme

Praxe na obdobné pozici Znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou. Základní orientace ve výkresové dokumentaci Znalost MS Office Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

5 týdnů dovolené 2 sick days Stravenkový paušál v hodnotě 107 Kč / den Cafeteria systém Občerstvení na pracovišti Kvartální odměny Příspěvek na penzijní připojištění Lepší tarif pro Vás i Vaši rodinu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup