Typ nabídky

Minimální mzda

Nákupčí s němčinou (příležitost i pro juniory, Plzeň)

referenční číslo: 40774 | aktuálnost: 16.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete být součástí velice úspěšné firmy s dlouholetou historií?
Zajímala by vás práce v oblasti nákupu a domluvíte se německy?
Hledáte práci přímo v Plzni?

Pokud jste na všechny tři otázky odpověděli ANO, hledáme právě vás! Prosím, zašlete nám váš životopis. Pozice vhodná i pro absolventy.
Komunikace a jednání s dodavateli i zákazníky (převážně německy - telefonicky i emailem) Zajištění objednávek materiálu dle výrobních požadavků, kontrola termínů  Správa reklamací a změn v programu SAP  Spolupráce s dalšími odděleními

Požadujeme

Středně pokročilá znalost německého jazyka (budete denně komunikovat se zákazníky i dodavateli)  Dobré komunikační a vyjednávací dovednosti  Uživatelská znalost MS Office, SAP výhodou Ochotu dále se vzdělávat Praxe v oddělení nákupu velkou výhodou (vhodné i pro absolventy)

Nabízíme

Týden dovolené navíc   Možnost práce na home office Flexibilní zkrácená pracovní doba (38,5h/týdně)  Nové moderní pracovní prostředí  Profesní i osobnostní vzdělávání   Závodní stravování/stravenky  Bonusy ke mzdě Příspěvek na penzijní pojištění  Možnost jazykových kurzů v rámci pracovní doby
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup