Typ nabídky

Minimální mzda

Nákupčí s Aj (Plzeň)

referenční číslo: 52803 | aktuálnost: 07.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní společnosti sídlící přímo v Plzni, hledáme kandidáty na pozici nákupčího. Pokud máte zkušenosti z pozice nákupčího, a chtěl/a byste se v této oblasti dále rozvíjet, neváhejte nám zaslat váš životopis. Nástup možný ihned.
Každodenní komunikace s dodavateli převážně v anglickém jazyce Zjišťování dostupnosti produktů a aktuálních cen Zadávání objednávek do interního systému Účast při výběrových řízení na nové dodavatele Správa nákupních cen a dodacích podmínek

Požadujeme

Zkušenost z pozice nákupčího Komunikativní úroveň anglického jazyka Dobré komunikační a vyjednávání dovednosti, týmový hráč Uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

Zkrácená flexibilní pracovní doba Možnost kariérního růstu Možnost práce na Home office Týden dovolené navíc Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na stravování - závodní stravování Možnost jazykových kurzů Cafeterie
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup