Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nákupčí s aj, fajn rodinný tým, i pro absolventy! #EuJVY

referenční číslo: 660cf1dfde27af184bfe9649 | aktuálnost: 30.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Zajímáte se o oblast nákupu a láká Vás pracovat v menším týmu ve strojírenském odvětví? Máte komunikativní znalost angličtiny a jste technicky orientovaný/a? Pak nás určitě kontaktujte, hledáme zapáleného/ou junior nákupčí i bez zkušeností, nabízíme motivující mzdu s bohatým balíčkem bonusů. Nástup je možný ihned nebo dle dohody.
Náplň práce:
- Objednávání a nákup komponentů pro výrobu podle výkresové dokumentace
- Hlídání termínů dodání, zodpovědnost za včasné plnění požadavků a optimalizaci skladových zásob
- Komunikace s dodavateli – vyjednávání o ceně, plánování objemů
- Příprava objednávek, cenotvorba

Požadujeme

- Vzdělání technického směru
- Velmi dobrá orientace v technické dokumentaci
- Komunikativní znalost angličtiny (každodenní využití)

Nabízíme

- Zajímavé mzdové ohodnocení dle zkušeností
- Týden dovolené navíc
- Mobilní telefon a notebook
- Kafeterie benefitů
- Stravenkový paušál
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Bohaté vánoční dárky
- Přátelské prostředí a rodinné prostředí (vánoční večírky, společné obědy, sportovní den a další)
- Stabilní a dynamické prostředí mezinárodní společnosti

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita