Typ nabídky

Minimální mzda

Nákupčí | orlickoústecko

referenční číslo: 5-20-399802 | aktuálnost: 30.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máte zkušenosti v nákupu a přičichli jste i částečně k logistice? Komunikujete jak s tuzemskými, tak i se zahraničními dodavateli?

Pokud ano a máte zájem pracovat v moderních prostorách společnosti, zašlete nám Váš životopis a my se s Vámi ihned spojíme!

Co Vás na pozici čeká:

- Nákup elektro součástek
- Objednávání a vyhodnocování dodávek
- Jednání s tuzemskými i zahraničními dodavateli
- Nastavování logistických řešení s dodavateli
- Podpora pro nákupní tým
- Pravidelný reporting
- při své práci se neobejdete bez spolupráce s dalšími odděleními ve firmě

Požadujeme

- Minimálně SŠ vzdělání
- Komunikace v AJ na denní bázi
- Zkušenosti v oboru nákupu, logistiky jsou vekou výhodou
- Uživatelská znalost práce na PC (MS Office) a s plánovacími systémy

Nabízíme

- Dovolená 5 týdnů
- Bonusová složka
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Stravenkový paušál
- Volnočasové benefity

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Ústí nad Orlicí, Lanškroun,

Region: Pardubický kraj, Česká republika

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy