Typ nabídky

Minimální mzda

Nákupčí: Nabídka pro absolventy se zkušenostmi v Excelu!

referenční číslo: 52471 | aktuálnost: 01.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme novou tvář do našeho nákupního týmu! Jsi komunikativní jedinec se zájmem o oblast nákupu a excel je tvým druhým domovem? Tato pozice může být tvým prvním krokem do světa profesionálního nákupu.
Operativní nákup: Nejprve Tě naučíme základy nákupu u nasmlouvaných dodavatelů. Vyhledávání nových dodavatelů: Aktivní hledání nových obchodních partnerů a posilování našeho nákupního portfolia. Jednání s dodavateli: Zajímavé diskuse o cenách a srovnávání cenových nabídek pro dosažení optimálních podmínek. Zabezpečení dodávek zkušebních vzorků: Koordinace získání zkušebních vzorků a PPAP dokumentace pro zajištění kvality. Finanční úspory: Aktivní sledování a plnění finančních úspor při nákupu materiálu. Reporting a hodnocení dodavatelů: Pravidelné reporty v oblasti dodavatelů a roční hodnocení jejich výkonu.

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání. Alespoň půlroční praxe v nákupu - Výhodou, ale není podmínkou. Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni. Excel – výborná znalost, včetně práce s kontingenčními tabulkami. Pečlivost a zodpovědnost. Vhodné pro absolventy, kteří se chtějí profilovat do oblasti nákupu.

Nabízíme

Dotované závodní stravování. Dny dovolené navíc. Roční bonus. Odměny za odpracované roky. Firemní soutěže a teambuilding. Flexibilní pracovní doba.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup