Typ nabídky

Minimální mzda

Nákupčí junior/senior (35 - 45 000 Kč)

referenční číslo: 55364 | aktuálnost: 09.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme Nákupčího, který nám bude řešit materiál a nezalekne se komunikace v Anglickém jazyce s dodavateli.

Pokud chcete pracovat ve známé a prosperující společnosti, kde nebudete stát na jednom místě, ale budeme společně budovat Vaši kariéru, tak nám zašlete svůj životopis a můžeme začít!

Náplň práce

  • Objednávky materiálu a řešení cen a dalších souvislostí spojených s materiálem bude Váš denní chleba
  • Budete komunikovat s dodavateli ze zahraničí a proto potřebujete velmi dobrý Anglický jazyk
  • Na Vašich bedrech bude, aby byl materiál stále dostupný ve skladu a společnosti nic nechybělo k výrobě
  • Budete řídit celý materiálový tok
  • Jelikož nesete odpovědnost za materiál, tak je potřeba provést občas i nějakou kontrolu

Požadujeme

  • SŠ vzdělání, technického směru výhodou
  • Zkušenost z výrobní firmy z oblasti nákupu, alespoň minimální
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni, další jazyk výhodou

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené pro zasloužený odpočinek
  • Stravenky, abyste byli stále plní sil
  • Telefon + Notebook je samozřejmostí
  • Příspěvek na penzijko, protože myslíme na Vaši budoucnost
  • Kariérní růst, pokud máte ambice, tak u nás nestojíte na jednom místě
  • Odměny a Prémie, protože si Vážíme Vaší odvedené práce
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup