Typ nabídky

Minimální mzda

Nákupčí junior s AJ

referenční číslo: 52705 | aktuálnost: 04.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

komunikace se stávajícími dodavateli vyhledávání dodavatelů, vyjednávání obchodních podmínek aktivní vyhledávání zahraničních dodavatelů zajištění kontinuity dodávek kontrola kvality přijatého výrobního materiálu přímá komunikace s vedoucím výroby a skladu

Požadujeme

min. SŠ vzdělání s maturitou aktivní komunikace v AJ praxe v nákupu v potravinářské společnosti výhodou pokročilá znalost Microsoft Excel samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

stabilní zázemí firmy, která je významným hráčem na trhu ve zdravé a sportovní výživě rodinná atmosféra společnosti do 30 zaměstnanců stravenkový paušál Multisport karta
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup