Typ nabídky

Minimální mzda

Nákupčí automobilů - sokolov - nástupní mzda 40 000 KČ

referenční číslo: A10622 | aktuálnost: 26.06.2023

AURES Holdings a.s.

Rád posloucháš zvuk motoru. Tvému bystrému oku nic neunikne. Máš příjemné vystupování a nebojíš se komunikace se zákazníkem. Ano? Pak ti nabízíme skvělý job! Možnost být v centru dění, přátelský kolektiv a také - garantovanou mzdu.

Náplň práce

Budeš mít na starosti proces výkupu od A do Z. To znamená:
- Komunikaci se zákazníky na pobočce (nejedná se o aktivní vyhledávání)
- Popsání technického stavu vozidel na základě testovacích jízd (ŘP B nutností)
- Popsání vizuálního stavu vozidel
- Prezentaci finální cenové nabídky (stanovenou ve spolupráci s oceňovacím oddělením)
- Lehkou administrativu

Požadujeme

* Příjemné vystupování a obchodní dovednosti
* Schopnost odhalit skryté závady a umět je pojmenovat
* Chuť dotahovat věci do konce

Nejsi si v některém z těchto bodů sám sebou jistý? Nevadí! Naši trenéři tě to doučí.

Nabízíme

* Garantovanou mzdu ve zkušební době 40 000 Kč
* Motivační bonusy za výkon
* Pracovní doba PO - PÁ
* Možnost okamžitého nástupu
* Plné zaškolení
* Smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
* Možnost profesního růstu

Benefity pro naše zaměstnance:
- Slevy na nákup firemních produktů a služeb (automobil, pojištění, financování vozu, GPS, navigace a další)
- Slevy pro sportovně založené – Multisport karta
- Zvýhodněné telefonní tarify pro soukromé účely
- Právní poradna

Mzda: 35 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Stará Ovčárna 2146, Sokolov, 356 01

Region: Karlovarský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Obchod, prodej, nákup

Profese: automechanik, nákupčí, nákupčí, kupec, prodejce

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Provize z prodeje, Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Absolventy