Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nákupčí automobilů s rumunštinou (A12666)

referenční číslo: A12666 | aktuálnost: 17.06.2024

AURES Holdings a.s.

Daří se nám! Rosteme a expandujeme na rumunský trh. A proto potřebujeme nové kolegy, kteří by nám s tím pomohli. A koho, že hledáme?Máš rád automobily a umíš nahlédnout do jejich nitra a srdce? Tak pokud máš navíc příjemné vystupování a baví tě komunikace se zákazníkem, máme pro tebe pracovní příležitost s možností kariérního růstu i do zahraničí.

Náplň práce

Budeš mít na starosti celý proces výkupu od A do Z, a to znamená:

  • Komunikaci se zákazníky, kteří dorazí k nám na pobočku.
  • Posouzení technického stavu vozidel na základě testovacích jízd (ŘP B nutností).
  • Posouzení vizuálního stavu vozidel.
  • Nacenění možných oprav.
  • Prezentaci cenové nabídky.
  • Drobné papírování.
  • Po důkladném zaškolení se budeš podílet na rozjezdu nových poboček v Rumunsku.

Požadujeme

  • Příjemné vystupování v komunikaci se zákazníky.
  • Naprostou nutností je komunikativní rumunština
  • Chuť získat obchodní dovednosti a dále je rozvíjet.
  • Předpoklad posoudit technický stav vozu.
  • Schopnost dotahovat věci do konce.
  • Ochotu relokovat se nebo cestovat za prací i mimo ČR

Nabízíme

  • Garantovanou mzdu ve zkušební době 40 000 Kč.
  • Po zaškolení 40 000 – 55 000 Kč.
  • Smlouvu na dobu neurčitou, nástup ihned.
  • 15 dní v měsíci volno (práce na směny).
  • 5 dní volna k dovolené navíc.
  • Téměř jistý kariérní postup, pokud budete opravdu top.
  • Možnost pracovat v budoucnu v zahraničí.
  • Školící programy naší tréninkové akademie.
  • Zdravotní péči uLékaře.cz.
  • Zvýhodněné tarify od T-mobile pro sebe i rodinné příslušníky.
  • Slevy na firemní služby a produkty - nákup vozu i pro rodinné příslušníky, pojištění, financování, servis vozu a další.
  • Další firemní benefity - Multisport karta, pravidelné teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů.

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Jan Jarma
+420 735
aaaauto@datacruit.net