Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nákupčí automobilů - olomouc (A12493)

referenční číslo: A12493 | aktuálnost: 29.05.2024

AURES Holdings a.s.

Myslíš si o sobě, že umíš nahlédnout do nitra a srdce automobilu? Máš opravdu rád automobily? Pokud máš navíc příjemné vystupování a nebojíš se komunikace se zákazníkem, hledáme právě tebe!

Náplň práce

Budeš mít na starosti celý proces výkupu od A do Z. To znamená:

  • Komunikaci se zákazníky na pobočce (nejedná se o aktivní vyhledávání)
  • Posouzení technického stavu vozidel na základě testovacích jízd (ŘP B nutností)
  • Posouzení vizuálního stavu vozidel
  • Nacenění možných oprav
  • Prezentaci finální cenové nabídky
  • Drobné papírování

Požadujeme

  • Příjemné vystupování a obchodní dovednosti
  • Schopnost odhalit skryté závady a umět je pojmenovat
  • Chuť dotahovat věci do konce

Máš v některém z těchto bodů pochybnosti? Nevadí! Naši trenéři tě to doučí.

Nabízíme

  • Garantovanou mzdu ve zkušební době 40 000 Kč
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Pracovní doba na směny krátký/dlouhý týden
  • Kariérní růst pro každého, kdo má chuť se zlepšovat
  • Školící programy vlastní tréninkové akademie
  • Přátelský a dynamický kolektiv
  • Podpora od nadřízeného v každém okamžiku
  • Benefity - Multisport karta, nadstandardní zdravotní péče s aplikací uLékaře.cz, slevy na služby a zboží, na sport, zvýhodněné tarify na telefon a mnoho dalších

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Firemní akce, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení