Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nákupčí

referenční číslo: 54561 | aktuálnost: 31.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Nákupčí

Náplň práce

Do výrobní společnosti v Klášterci hledáme vhodného kandidáta na pozici Nákupčího.
Vypracování strategie nákupu v souladu s obchodními cíli a potřebami společnosti Identifikace a vyhodnocování dodavatelů na základě jejich cenové konkurenceschopnosti, kvality, dodacích podmínek a dalších kritérií Vedení vyjednávání s dodavateli a uzavírání smluv o nákupu Monitorování trhu a trendů ve světě nákupu a implementace inovativních postupů a strategií Spolupráce se zúčastněnými odděleními a vedením firmy k dosažení optimálních výsledků v oblasti nákupu Správa a aktualizace databáze dodavatelů a evidování nákupních procesů

Požadujeme

Zkušenosti v oblasti nákupu, ideálně ve strategickém nákupu Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni Schopnost vést vyjednávání a budovat dlouhodobé vztahy s dodavateli Analytické a strategické myšlení Schopnost pracovat pod tlakem a v dynamickém prostředí Zkušenosti s práce s ERP systémem (výhodou) Vysoké organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme

Možnost se rozvíjet a růst v oblasti strategického nákupu Příležitost pracovat v mezinárodním prostředí s významnými partnery Finanční ohodnocení odpovídající odbornosti a zkušenostem Možnost profesního školení a dalšího rozvoje dovedností Přátelské a podporující pracovní prostředí Týden dovolené navíc Příspěvek na stravování Firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup