Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce/kyně

referenční číslo: 53020 | aktuálnost: 19.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

hledání a oslovování nových dodavatelů práci se současnými dodavateli – získávaní výhodnějších podmínek účast na náročných jednáních - vyjednávání o nejlepších cenách a podmínkách zajištění nákupů pro různá oddělení práci v mezinárodním prostředí s komunikací v angličtině, případně němčině

Požadujeme

minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitou praxe na obdobné pozici vítána zodpovědnost a preciznost v práci vynikající komunikační a prezentační dovednosti asertivitu a vyjednávací schopnosti analytické myšlení a strategický přístup

Nabízíme

konkurenceschopný plat s možností prémií možnost profesního růstu ve stabilní a prosperující firmě přístup k sociálním výhodám 5 týdnů dovolené, 3 sick days, závodní stravování a další zaměstnanecké benefity přímou účast na globálním rozvoji společnosti s možnostmi mezinárodních cest možnost rozšířit svoji profesní síť na mezinárodní úrovni podporu kreativity a inovativních řešení při obchodních jednáních mobilní telefon, služební automobil, notebook
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup