Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nákladový analytik (45-50.000 KČ)

referenční číslo: 55902 | aktuálnost: 29.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti v odhadování nákladů a s tvorbou cenový nabídek s technickými specifikacemi? Mezi vaše silné stránky řadíte analytické myšlení a dobré komunikační dovednosti? A do toho ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Pokud hledáte novou výzvu, neváhejte a zašlete nám Vás životopis ještě dnes!

Prosperující společnost hledá posilu na pozici:

NÁKLADOVÝ SPECIALISTA (45-50.000 KČ)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za výpočty cenových nabídek a jejich kompletní přípravu
  • Kalkulace a analýza stávajících výrobků
  • Zjišťování a hodnocení ziskovosti
  • Navrhování úprav finančních nákladů
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ekonomického/technického směru
  • Znalosti v oblasti ekonomiky/techniky
  • Znalost MS Office
  • Anglický jazyk na úrovni B2
  • Analytické myšlení, komunikační schopnosti, pečlivost

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované stravování
  • Firemní akce
  • Slevu na firemní zboží
  • Lokalitu: Valašské Meziříčí

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Ekonomika, Obchod, prodej, nákup, Strojírenství