Typ nabídky

Minimální mzda

Náborář/ka Senior pro technický vývoj Škoda Auto

referenční číslo: 53190 | aktuálnost: 21.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Baví Vás nábor a chcete se v této oblasti neustále posouvat? Chcete v práci využívat angličtinu? A navíc by se Vám líbila práce ve fajn kolektivu? Pokud odpovídáte „ANO“, tak už na nic nečekejte a dejte mi o sobě vědět, mám pro Vás bezva nabíd
Oslovení kandidátů z trhu práce ( soc.sítě,škodakariéra,dtb,call) Zpracování kvalitního pohovoru s kandidátem vč. jazykového testování Vydávaní inzerce Reporting

Požadujeme

Máte středoškolské vzdělání Máte praxi v oblasti náboru minimalně 3roky Máte angličtinu na komunikativní úrovni (psaná i mluvená forma) Máte proaktivní přístup Máte zkušenost v oblasti technického vývoje Umíte pracovat s balíčkem MS Office

Nabízíme

Motivující finanční ohodnocení Dovolená 25 dnů Příspěvek na stravenky
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Personalistika, HR