Typ nabídky

Minimální mzda

Mzdový specialista (35-45.000 Kč)

referenční číslo: 44030 | aktuálnost: 21.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte pozici v HR a baví vás mzdy? Máte zkušenosti z nadnárodní společnosti? Máte praxi z obdobné pozice a komunikujete anglicky? Pošlete nám životopis na pozici MZDOVÝ SPECIALISTA (35-45.000) !!!

Náplň práce

  • Nábory operátorských a THP pozic (inzerce, pohovory)
  • Složky zaměstnanců (nástupy, výstupy, smlouvy, dodatky)
  • Onboarding, lékařské prohlídky, školení
  • Podklady pro mzdy
  • Vzdělávání, benefity
  • Reporting, analýzy

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Praxi z výrobní společnosti z HR a personalistiky
  • Znalost Zákoníku práce a příslušné legislativy
  • MS Office Excel, Word, PowerPoint (uživatelská znalost)
  • Pečlivost, zodpovědnost, komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Nadnárodní výrobní společnost
  • Bonusy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolení
  • Penzijní a životní připojištění
  • Lokalitu Chomutov

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Personalistika, HR