Typ nabídky

Minimální mzda

Mzdový/á expert/ka ve farmacii

referenční číslo: 52610 | aktuálnost: 30.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Připojte se do týmu významné mezinárodní farmaceutické společnosti jako mzdový/á účetní! Vaší náplní práce bude zejména podporovat mzdový proces v České republice, zajišťovat přesnou administrativu, dodržovat předpisy, spolupracovat s externí payroll společností a podporovat pozitivní vztahy se zaměstnanci.
Zajišťovat přesné a včasné zpracování mezd Dohlížet na komplexní mzdový proces pro Českou republiku Shromažďovat příslušné informace potřebné pro výpočet mezd Spolupráce s externí payroll společností Zpracovávat bankovní žádosti Zajistit bezproblémové zpracování plateb pro zaměstnance Poskytovat zaměstnancům potřebnou dokumentaci pro různé účely (např. pojištění VZP, mateřská dovolená apod.). Pomáhat s přiznáním k daním na konci roku

Požadujeme

Zkušenost s českým payrollem Plynulá znalost angličtiny  (B2-C1) Znalost mzdových a platových procesů Rozlišování ungertních úkolů a nastavení priorit Znalost Excelu (Kontingenční tabulky, Vlook up je výhodou)

Nabízíme

Širokou škálu benefitů: stravenky, Multisport kartu, příspěvek na jazykové kurzy, Flexipass, penzijní připojištění 5 týdnů dovolené Hybridní model práce 5 sick days Možnost okamžitého nástupu do práce Práce z nových kanceláří na Praze 5
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví