Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mzdová/ý účetní JU

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29200500731 | aktuálnost: 29.04.2024

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Upřesňující informace

Pracovní náplň: Shromažďování podkladů pro zpracování mezd zaměstnanců; Komplexní zpracování podkladů pro výpočet mezd ve stanovených termínech včetně vedení mzdové agendy zaměstnanců; Vyhotovení evidenčních listů důchodového pojištění, potvrzení o zdanitelných příjmech, roční zúčtování daně ze mzdy; Zajišťování průběžných kontrol výpočtů mezd.
Požadujeme: Min. středoškolské vzdělání s maturitou ekonomického směru; Praxe ve mzdovém účetnictví min. 3 roky podmínkou; Znalost pracovně právních předpisů; Uživatelská znalost MS Office (MS Word, MS Excel); Komunikační dovednosti, pečlivost, zodpovědnost; Znalost AJ min. na úrovni A2 výhodou.
Nabízíme: Práci v přátelském kolektivu; Zajímavou práci s možností profesního rozvoje;
Perspektivu zaměstnání,
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu (www.jcu.cz).
Nástup: ihned nebo dle dohody
Pracovní poměr: na dobu určitou 1 rok s tříměsíční zkušební dobou s možností prodloužení na dobu neurčitou
Mzda: při nástupu 35 000 Kč po zapracování 37 000 Kč.
Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis s označením
„Mzdová/mzdový účetní“ zašlete na e-mail: personalni@jcu.cz do 13. 5. 2024.
Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.
Výběrové řízení může být kdykoli v jeho průběhu zrušeno a žádný z uchazečů nemusí být přijat do pracovního poměru.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 35 000 - 37 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Branišovská 1645/31a, České Budějovice, 37005

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita