Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mzdová účetní (Plzeň)

referenční číslo: 54198 | aktuálnost: 15.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste zkušená mzdová účetní? Hledáte zaměstnání, kde vás čeká široká nabídka benefitů? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis.
vedení mzdové agendy zaměstnanců zpracování dokumentů pro přípravu mezd tvorba daňových prohlášení zpracování mezd zaměstnanců na měsíční bázi zpracování ročního vyúčtování mezd komunikace s úřady

Požadujeme

předchozí praxe na pozici mzdová účetní uživatelská znalost MS Excel základy angličtiny - především písemnou formou

Nabízíme

pravidelné každoroční navyšování mzdy náborový příspěvek osobní ohodnocení 2 500 Kč (měsíčně) mesíční docházkový bonus v hodnotě 1500 kč 2x půlroční bonus = plná 13. mzda 14. mzda flexibilní pracovní doba možnost občasného HO 5 týdnů dovolené 5 sick days příspěvek na penzijní nebo životní pojištění dotované závodní stravování pitný režim na pracovišti zdarma jazykové kurzy a vzdělávací kurzy v pracovní době zvýhodněný mobilní tarif Cafeteria system - využijete např. na sportovní aktivity, kulturu nebo dovolenou (6000 Kč /rok)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví