Typ nabídky

Minimální mzda

Možnost stát se seřizovačem! - od 34.000 KČ

referenční číslo: 54967 | aktuálnost: 15.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš za sebou technické vzdělání a taky pocit, že se nikam neposouváš? Prošel jsi si praxi ve výrobě a šudlání u pásu tě fakt neuspokojuje? Chtěl bys zúročit technické nadání a stát se machrem na obsluhu našich strojů? Nedělá ti problém směnný provoz? Tak na co čekáš?! Piš, volej, posílej životopis! Čekáme právě na tebe!

Náplň práce

  • Naučíme tě opečovávat naše stroje a formy
  • Budeš sběhlý v údržbě a servisu
  • Osvojíš si pravidelné vypisování dokumentů
  • Nakonec se staneš super kolegou!

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • Praxe ve výrobě fakt důležitá
  • Bez orientace v technické dokumentaci se neobejdeš
  • Šikovné ruce, bystrý úsudek, chuť do práce a být otevřený učení se
  • Ochota práce na 3 směny

Nabízíme

  • Nástupní plat 34.000/dle zkušeností
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Směnné příplatky
  • Výkonnostní prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Dotovaná strava
  • Zvýhodněný tarif
  • Pohodový kolektiv
  • Místo výkonu: Jičín

Mzda: 34 000 - 47 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl