Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Montér/zámečník | volné víkendy | 2 směnný provoz

referenční číslo: 53369 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do společnosti vítáme šikovné montéry/zámečníky, kteří jsou odhodlaní rozvíjet svou kariéru. Právě teď hledáme posilu do týmu, pokud rádi kompletujete a montujete díly, jste tím správným kandidátem, kterého právě potřebujeme.
Příprava komponent pro montáž Skládání, montáž a dokončování armatur Provedení testů a ověření funkčnosti zařízení

Požadujeme

Dokončené odborné vzdělání Schopnost pracovat s technickou dokumentací Praxe se svařování (CO2)

Nabízíme

Zajištěnou pracovní stabilitu s moderním vybavením Pravidelnou měsíční mzdu Bonusy za dosažené výsledky navíc k vašemu platu Možnost získat čtvrtletní odměny Volné víkendy paušální stravenkový program Možnost sick days 5 týdnů dovolené Příspěvek na penzijní připojištění Zvýhodněné telefonní tarify pro vás a vaši rodinu Možnost bezstarostného parkování, včetně vašeho vozidla Pohodlný dojezd a odjezd s možností výběru mezi MHD, automobilem nebo vlakem
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika