Typ nabídky

Minimální mzda

Montér – zámečník | práce v jednosměnném provoze

referenční číslo: 52959 | aktuálnost: 13.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

V současné době hledáme nové členy týmu na pozici montér – zámečník. Společnost vyznačuje precizní obrábění a nejen to. Je také předním dodavatelem prvotřídních návarů vyrobených z niklových slitin, složitých montovaných celků, a dokonce provádí hydrostatické a plynové tlakové zkoušky. Staňte součástí této inovativní a dynamické organizace!
odjehlování a odstraňování ostřin výroba a čištění závitů finální úprava dílů po obrábění značení hotových dílů práce na NDT zkouškách práce na montážním pracovišti při montáži sestav manipulace s obráběným kusem kontrola dílů po opracování

Požadujeme

znalost čtení výkresové dokumentace schopnost přesné ruční práce s ručním nářadím preciznost spolehlivost flexibilně se přizpůsobit novým požadavkům výhodou praxe na této pracovní pozici

Nabízíme

práci na HPP ve jedno-směnném provoze pracovní doba: 7,5 hodiny + 30 minut přestávka odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností a znalostí (od 30 000,-Kč) 25 dní dovolené benefity: stravenky, příspěvek k penzijnímu připojištění, příplatky, proplácení práce přesčas, odměna za aktivní přístup k práci možnost dalšího profesního rozvoje praní montérek obědy v klimatizované jídelně
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba