Typ nabídky

Minimální mzda

Montér/svářeč ocelového potrubí (26.000 - 30.000 Kč)

referenční číslo: 28150 | aktuálnost: 03.04.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Do týmu hledáme svářeče (stačí základní kurz) i na zaučení k provádění zámečnických prací.
Jezdí se za zakázkami, které jsou po celé ČR. Tvoříme speciální stanice a nádrže pro petrochemický průmysl. Práce je v týmu cca 5-6 kolegů.

  • zámečnické práce
  • svařování potrubí, kovových nádrží atd...
  • montážní a další práce dle potřeb

Požadujeme

  • SOU/SŠ zámečník nebo podobné zaměření
  • vítaná zkušenost ve svařování plynem - min. ZK
  • ochota cestovat za zakázkou
  • ŘP sk. B, C - výhodou

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • jistota pravidelného výdělku, mzda + diety
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • práce na HPP
  • vhodné pro kandidáty Olomouc a okolí

Mzda: 26 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl, Stavebnictví, projekce, architektura, Reality, Strojírenství, Automobilový průmysl, Zemědělství, lesnictví, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity