Typ nabídky

Minimální mzda

Montér/kreativec - nástupní bonus 20 000 Kč

referenční číslo: 41051 | aktuálnost: 06.04.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Pokud jsi kutil,truhlář nebo absolvent technického oboru co má zkušenost s montováním konstrukcí, neztratíš se v technické dokumentaci a poznáš, že sedadlo nepatří na strop a nenamontuješ okno do podlahy pak mi pošli životopis a zkus to poskládat i u nás!

Náplň práce

  • Práce primárně zaměřená na montáž podlahových konstrukcí vozidel
  • Montáž ocelových doplňků
  • Lepení laminátových a dřevěných dílců na hotové konstrukce
  • Dolaďování a opravy k dokonalému výsledku
  • Práce podle výkresové dokumentace
  • Odpovědnost za dobře odvedenou montáž

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ technického směru
  • Praxe s montáží konstrukcí - ohromná výhoda
  • Znalost a orientace v technické a výkresové dokumentaci
  • Fyzickou zdatnost, manuální zručnost a důkladnost
  • Ochotu práce na 2 směny R/O
  • Chuť učit se a zdokonalovat

Nabízíme

  • Nástupní plat 30.000 Kč
  • Náborový příspěvek 20.000 Kč
  • Osobní ohodnocení
  • Kvartální odměny
  • Stabilizační příplatek - 5 000 Kč/měsíc
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sickdays
  • Příspěvek na penzijko 1300 Kč/měsíčně
  • Možnost výuky cizích jazyků
  • Dotovaná kantýna
  • Benefitní karta 4.800 Kč/rok
  • Firemní akce
  • Místo výkonu: okr. Plzeň

Mzda: 30 000 - 36 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Stavebnictví, projekce, architektura, Řemesla, výroba